G8JN-1A7T-MF-R-DC12
OmronOmron
G8JN-1A7T-MF-R-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8JN-1A7T-MF-R-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8JN-1A7T-MF-R-DC12
Tau Wae G8JN-1A7T-MF-R-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6046 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 16VDC - Max
Raupapa G8JN Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa G8JN1A7TMFRDC12
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Resistor
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 35A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 68 Ohms
Kohikohi Miihini 1.9 W