G7L1ATDC24
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G7L1ATDC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G7L1ATDC24
Tau Wae G7L1ATDC24 Kaihanga Omron
He Rahinga Kei te wātea 15068 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa G7L-1A-T DC24
G7L1ATDC24-ND
Z8661
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G7L2ABUBJDC6BYOMI
G7L2ABUBJDC6BYOMI
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE
I roto i te taonga: 6418 pcs
Tikiake: G7L2ABUBJDC6BYOMI.pdf
RFQ
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
I roto i te taonga: 1166 pcs
Tikiake: G7L-2A-X DC12.pdf
RFQ
G7L-CUEB
G7L-CUEB
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: RS232 COMM EXPANSION
I roto i te taonga: 620 pcs
Tikiake:
G7L-CUEC
G7L-CUEC
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: RS485 COMM EXPANSION
I roto i te taonga: 591 pcs
Tikiake:
G7L1ABUBJAC100120BYOMI
G7L1ABUBJAC100120BYOMI
Tikiake: G7L1ABUBJAC100120BYOMI.pdf
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V