G6S2FTRDC24
OmronOmron
G6S2FTRDC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G6S2FTRDC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: G6S2FTRDC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G6S2FTRDC24
Tau Wae G6S2FTRDC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40498 pcs Pepa Raraunga G6S2FTRDC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max