G6RL-1-ASI-DC12
OmronOmron
G6RL-1-ASI-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G6RL-1-ASI-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 12V
Ngā Rauemi: G6RL-1-ASI-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G6RL-1-ASI-DC12
Tau Wae G6RL-1-ASI-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40522 pcs Pepa Raraunga G6RL-1-ASI-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa G6RL Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G6RL-1-ASI DC12
G6RL1ASI12DC
G6RL1ASIDC12
G6RL5025M
Z2911
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Tin Indium (AgSnIn)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 654 Ohms
Kohikohi Miihini 220 mW Kohikohi Kei te Aukati 18.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G6RL-1-ASI-DC5
G6RL-1-ASI-DC5
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 8A 5V
I roto i te taonga: 42788 pcs
Tikiake: G6RL-1-ASI-DC5.pdf
RFQ
G6RL-1 DC6
G6RL-1 DC6
Kaihanga: Omron Electronics Inc-EMC Div
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 8A 6V
I roto i te taonga: 33326 pcs
Tikiake: G6RL-1 DC6.pdf
RFQ
G6RL-1-ASI-DC24
G6RL-1-ASI-DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Tikiake: G6RL-1-ASI-DC24.pdf
G6RL-1 DC9
G6RL-1 DC9
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 8A 9V
Tikiake: G6RL-1 DC9.pdf
G6RL-1-ASI DC6
G6RL-1-ASI DC6
Tikiake: G6RL-1-ASI DC6.pdf
G6RL-1-ASI-PL-SP DC12
G6RL-1-ASI-PL-SP DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 12V
Tikiake: G6RL-1-ASI-PL-SP DC12.pdf
G6RL-1-ASI DC9
G6RL-1-ASI DC9