G6CU2114PUSDC12
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G6CU2114PUSDC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Ngā Rauemi: G6CU2114PUSDC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G6CU2114PUSDC12
Tau Wae G6CU2114PUSDC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14616 pcs Pepa Raraunga G6CU2114PUSDC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa G6C Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G6CU-2114P-US-DC12 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 180 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G6CU-2117P-US DC3
G6CU-2117P-US DC3
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 3V
I roto i te taonga: 14134 pcs
Tikiake: G6CU-2117P-US DC3.pdf
RFQ
Kaihanga: Omron