G5V-2-DC24
OmronOmron
G5V-2-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5V-2-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: G5V-2-DC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5V-2-DC24
Tau Wae G5V-2-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59732 pcs Pepa Raraunga G5V-2-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 125VDC - Max
Raupapa G5V-2 Wā Whakaora 3ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa G5V 8030F
G5V224DC
G5V2DC24
Z769
Tae Mahi -25°C ~ 65°C
Whakamahia te wa 7ms Momo Tae Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.15 kOhms
Kohikohi Miihini 500 mW Kohikohi Kei te Aukati 20.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G5V-2-DC3
G5V-2-DC3
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
I roto i te taonga: 66918 pcs
Tikiake: G5V-2-DC3.pdf
RFQ
G5V-13 DC3
G5V-13 DC3
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 66554 pcs
Tikiake: G5V-13 DC3.pdf
RFQ
G5V-13 DC12
G5V-13 DC12
Tikiake:
G5V-2-FDDC12
G5V-2-FDDC12
Tikiake:
G5V-13 DC5
G5V-13 DC5
G5V-2-DC5
G5V-2-DC5
Tikiake: G5V-2-DC5.pdf
G5V-2-DC9
G5V-2-DC9
Tikiake: G5V-2-DC9.pdf
G5V-2 DC4.5
G5V-2 DC4.5
Tikiake: G5V-2 DC4.5.pdf
G5V-2-DC12
G5V-2-DC12
Tikiake: G5V-2-DC12.pdf
G5V-13 DC24
G5V-13 DC24
G5V-2-DC48
G5V-2-DC48