G5V-1-DC12
OmronOmron
G5V-1-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5V-1-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: G5V-1-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5V-1-DC12
Tau Wae G5V-1-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95002 pcs Pepa Raraunga G5V-1-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 60VDC - Max
Raupapa G5V-1 Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa G5V 8001B
G5V112DC
G5V1DC12
Z774
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 5ms Momo Tae Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 960 Ohms
Kohikohi Miihini 150 mW Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G5V-1-T90 DC12
G5V-1-T90 DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 78273 pcs
Tikiake: G5V-1-T90 DC12.pdf
RFQ
G5V-1-DC24
G5V-1-DC24
Kaihanga: Omron
I roto i te taonga: 70609 pcs
Tikiake: G5V-1-DC24.pdf
RFQ
G5V-1-2 DC6
G5V-1-2 DC6