G5LE-1-ACD-DC12
OmronOmron
G5LE-1-ACD-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5LE-1-ACD-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: G5LE-1-ACD-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5LE-1-ACD-DC12
Tau Wae G5LE-1-ACD-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4960 pcs Pepa Raraunga G5LE-1-ACD-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa G5LE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G5LE1ACDDC12 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 360 Ohms Kohikohi Miihini 400 mW
Kohikohi Kei te Aukati 33.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G5LE-1 DC48
G5LE-1 DC48
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
I roto i te taonga: 83705 pcs
Tikiake: G5LE-1 DC48.pdf
RFQ
G5LE-1-ASI DC24
G5LE-1-ASI DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 87143 pcs
Tikiake: G5LE-1-ASI DC24.pdf
RFQ
G5LE-1 DC6
G5LE-1 DC6
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Tikiake: G5LE-1 DC6.pdf
G5LE-1 DC9
G5LE-1 DC9
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V