G5LB-1A4-DC48
OmronOmron
G5LB-1A4-DC48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5LB-1A4-DC48
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Ngā Rauemi: G5LB-1A4-DC48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5LB-1A4-DC48
Tau Wae G5LB-1A4-DC48 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4586 pcs Pepa Raraunga G5LB-1A4-DC48.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa G5LB Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G5LB1A4DC48
Z2344
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Insulation - Class B, Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 6.3 kOhms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 7.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G5LE-1 DC12
G5LE-1 DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V