G5LB-1-DC24
OmronOmron
G5LB-1-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5LB-1-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: G5LB-1-DC24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5LB-1-DC24
Tau Wae G5LB-1-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4637 pcs Pepa Raraunga G5LB-1-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa G5LB Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G5LB124DC
G5LB1DC24
G5LB8004R
Z2333
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.6 kOhms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 15.2mA