G5G-1ADC12
OmronOmron
G5G-1ADC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5G-1ADC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Ngā Rauemi: G5G-1ADC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5G-1ADC12
Tau Wae G5G-1ADC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6006 pcs Pepa Raraunga G5G-1ADC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa G5G Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G5CA6019A
G5G1A12DC
G5G1ADC12
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 288 Ohms Kohikohi Miihini 500 mW
Kohikohi Kei te Aukati 41.7mA