G5B-1-DC12
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5B-1-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V
Ngā Rauemi: G5B-1-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5B-1-DC12
Tau Wae G5B-1-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4153 pcs Pepa Raraunga G5B-1-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa G5B Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G5B 6009F
G5B-1-DC12-ND
G5B112DC
G5B1DC12
Z2350
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 400 Ohms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 30.0mA