G5A-237P-DC12
OmronOmron
G5A-237P-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G5A-237P-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: G5A-237P-DC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G5A-237P-DC12
Tau Wae G5A-237P-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga G5A-237P-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 125VDC - Max
Raupapa G5A Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa G5A237PDC12
Z707
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 5ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 720 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA