G3VM-601G1
OmronOmron
G3VM-601G1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-601G1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-600V
Ngā Rauemi: 1.G3VM-601G1.pdf2.G3VM-601G1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-601G1
Tau Wae G3VM-601G1 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-600V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28238 pcs Pepa Raraunga 1.G3VM-601G1.pdf2.G3VM-601G1.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 600V Momotuhi - Whakauru 1.27VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-SOP (0.173", 4.40mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM601G1 Whakaoho-a-Whenua (Max) 60 Ohms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 70mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G3VM-601DY1(TR05)
G3VM-601DY1(TR05)
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: MOSFET RELAY
I roto i te taonga: 38433 pcs
Tikiake: G3VM-601DY1(TR05).pdf
RFQ
G3VM-601FR
G3VM-601FR
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V
I roto i te taonga: 12774 pcs
Tikiake: G3VM-601FR.pdf
RFQ
G3VM-601G
G3VM-601G
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 90MA 0-600V
Tikiake: G3VM-601G.pdf
G3VM-601EY
G3VM-601EY
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-600V
Tikiake: G3VM-601EY.pdf
G3VM-61AR
G3VM-61AR
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-60V
Tikiake: G3VM-61AR.pdf
G3VM-601G1(TR)
G3VM-601G1(TR)
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-600V