G3VM-401G1
OmronOmron
G3VM-401G1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-401G1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V
Ngā Rauemi: G3VM-401G1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-401G1
Tau Wae G3VM-401G1 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42212 pcs Pepa Raraunga G3VM-401G1.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 400V Momotuhi - Whakauru 1.27VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 4-SOP (0.173", 4.40mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM-401G1-ND
G3VM401G1
Z8604
Whakaoho-a-Whenua (Max) 35 Ohms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 100mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G3VM-401G1(TR)
G3VM-401G1(TR)
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
I roto i te taonga: 47611 pcs
Tikiake: G3VM-401G1(TR).pdf
RFQ
G3VM-402F(TR)
G3VM-402F(TR)
Kaihanga: Omron
I roto i te taonga: 32913 pcs
Tikiake: G3VM-402F(TR).pdf
RFQ
G3VM-401FR(TR05)
G3VM-401FR(TR05)
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Tikiake: G3VM-401FR(TR05).pdf
G3VM-401G(TR)
G3VM-401G(TR)