G3VM-201CR
OmronOmron
G3VM-201CR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-201CR
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V
Ngā Rauemi: 1.G3VM-201CR.pdf2.G3VM-201CR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-201CR
Tau Wae G3VM-201CR Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15903 pcs Pepa Raraunga 1.G3VM-201CR.pdf2.G3VM-201CR.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 200V Momotuhi - Whakauru 1.64VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Pūrere Pūrere Whakarato 8-DIP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM-201CR-ND
G3VM201CR
Z8463
Whakaoho-a-Whenua (Max) 500 mOhms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Taumahi Kaute 1.5A
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm)