G3VM-101HR1
OmronOmron
G3VM-101HR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G3VM-101HR1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Ngā Rauemi: 1.G3VM-101HR1.pdf2.G3VM-101HR1.pdf3.G3VM-101HR1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G3VM-101HR1
Tau Wae G3VM-101HR1 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17797 pcs Pepa Raraunga 1.G3VM-101HR1.pdf2.G3VM-101HR1.pdf3.G3VM-101HR1.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 100V Momotuhi - Whakauru 1.33VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 6-SOP
Raupapa G3VM Packaging Tube
Paa / Case 6-SOP (0.173", 4.40mm) Momo putanga AC, DC
Ētahi Ingoa G3VM101HR1 Whakaoho-a-Whenua (Max) 70 mOhms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Taumahi Kaute 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G3VM-101ER
G3VM-101ER
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
I roto i te taonga: 11197 pcs
Tikiake: G3VM-101ER.pdf
RFQ
G3VM-101HR1(TR05)
G3VM-101HR1(TR05)
Kaihanga: Omron
I roto i te taonga: 17767 pcs
Tikiake: G3VM-101HR1(TR05).pdf
RFQ
G3VM-101DR
G3VM-101DR
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 1A 0-100V
Tikiake: G3VM-101DR.pdf
G3VM-101LR(TR)
G3VM-101LR(TR)
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Tikiake: G3VM-101LR(TR).pdf
G3VM-101HR(TR)
G3VM-101HR(TR)
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V
Tikiake: G3VM-101HR(TR).pdf
G3VM-101LR(TR05)
G3VM-101LR(TR05)
Tikiake: G3VM-101LR(TR05).pdf
G3VM-101HR
G3VM-101HR
Tikiake: G3VM-101HR.pdf
G3VM-101LR
G3VM-101LR
Tikiake: G3VM-101LR.pdf
G3VM-101FR(TR05)
G3VM-101FR(TR05)
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V