G2RL14EDC48BYOMB
OmronOmron
G2RL14EDC48BYOMB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2RL14EDC48BYOMB
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Ngā Rauemi: G2RL14EDC48BYOMB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2RL14EDC48BYOMB
Tau Wae G2RL14EDC48BYOMB Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32282 pcs Pepa Raraunga G2RL14EDC48BYOMB.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 440VAC, 300VDC - Max
Raupapa G2RL Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa G2RL-14-E DC48
G2RL-14-E DC48 BY OMB
G2RL-14-EDC48
G2RL1076M
G2RL14E48DC
G2RL14EDC48
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation - Class F, Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 5.36 kOhms
Kohikohi Miihini 430 mW Kohikohi Kei te Aukati 9.0mA