G2RL-1-DC24
OmronOmron
G2RL-1-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2RL-1-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 24V
Ngā Rauemi: G2RL-1-DC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2RL-1-DC24
Tau Wae G2RL-1-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65959 pcs Pepa Raraunga G2RL-1-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 440VAC, 300VDC - Max
Raupapa G2RL Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa G2RL-1 DC24
G2RL-1 DC24 BY OMB
G2RL-1-DC24-ND
G2RL1005M
G2RL124DC
G2RL1DC24
G2RL1DC24BYOMB
Z3077
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 12A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms
Kohikohi Miihini 400 mW Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2RL-1 DC5
G2RL-1 DC5
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 5V
I roto i te taonga: 58277 pcs
Tikiake: G2RL-1 DC5.pdf
RFQ
G2RL-1-CF DC12
G2RL-1-CF DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 12V
I roto i te taonga: 4656 pcs
Tikiake: G2RL-1-CF DC12.pdf
RFQ
G2RL-1-CF DC48
G2RL-1-CF DC48
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 48V
Tikiake: G2RL-1-CF DC48.pdf
G2RL-1-E DC48
G2RL-1-E DC48
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Tikiake: G2RL-1-E DC48.pdf
G2RL-1-CF DC5
G2RL-1-CF DC5
Tikiake: G2RL-1-CF DC5.pdf
G2RL-1-E DC5
G2RL-1-E DC5
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V
Tikiake: G2RL-1-E DC5.pdf
G2RL-1-CF DC24
G2RL-1-CF DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 24V
Tikiake: G2RL-1-CF DC24.pdf
G2RL-1 DC48
G2RL-1 DC48
Tikiake: G2RL-1 DC48.pdf
G2RL-1-E DC24
G2RL-1-E DC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Tikiake: G2RL-1-E DC24.pdf
G2RL-1-E DC18
G2RL-1-E DC18
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V
Tikiake: G2RL-1-E DC18.pdf
G2RL-1-E DC12
G2RL-1-E DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Tikiake: G2RL-1-E DC12.pdf
G2RL-1-E DC22
G2RL-1-E DC22
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 22V
Tikiake: G2RL-1-E DC22.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel