G2R-2B4DC12
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-2B4DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-2B4DC12
Tau Wae G2R-2B4DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24391 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R2B4DC12 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NC (2 From B) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPST-NC (2 From B) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 275 Ohms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 43.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-2A4-T130 DC5
G2R-2A4-T130 DC5
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 4A 5V
I roto i te taonga: 19760 pcs
Tikiake: G2R-2A4-T130 DC5.pdf
RFQ
G2R-2A4-T130 DC22
G2R-2A4-T130 DC22
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 22V