G2R-24-DC24
OmronOmron
G2R-24-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
Ngā Rauemi: G2R-24-DC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-DC24
Tau Wae G2R-24-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30990 pcs Pepa Raraunga G2R-24-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max