G2R-24-ASI-DC24
OmronOmron
G2R-24-ASI-DC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-ASI-DC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
Ngā Rauemi: G2R-24-ASI-DC24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-ASI-DC24
Tau Wae G2R-24-ASI-DC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10883 pcs Pepa Raraunga G2R-24-ASI-DC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R24ASIDC24 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.1 kOhms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 21.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-24-ASI AC240
G2R-24-ASI AC240
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 240V
I roto i te taonga: 4948 pcs
Tikiake: G2R-24-ASI AC240.pdf
RFQ
G2R-24-ASI-DC12
G2R-24-ASI-DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V
I roto i te taonga: 9989 pcs
Tikiake: G2R-24-ASI-DC12.pdf
RFQ
G2R-24-DC110
G2R-24-DC110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 110V
Tikiake: G2R-24-DC110.pdf
G2R-24-ASI AC120
G2R-24-ASI AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 120V