G2R-2-SN-DC12
OmronOmron
G2R-2-SN-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-2-SN-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Ngā Rauemi: G2R-2-SN-DC12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-2-SN-DC12
Tau Wae G2R-2-SN-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5438 pcs Pepa Raraunga G2R-2-SN-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2RS Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G2R2SNDC12 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Socketable
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 278 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 43.2mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-2-SN DC24(S)
G2R-2-SN DC24(S)
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
I roto i te taonga: 8003 pcs
Tikiake: G2R-2-SN DC24(S).pdf
RFQ
G2R-2-SND-DC12(S)
G2R-2-SND-DC12(S)
Whakaahuatanga: RELAY
I roto i te taonga: 9426 pcs
Tikiake: G2R-2-SND-DC12(S).pdf
RFQ
G2R-2-SN-DC24
G2R-2-SN-DC24
Kaihanga: Omron
Tikiake: G2R-2-SN-DC24.pdf
G2R-2-SND DC6(S)
G2R-2-SND DC6(S)
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V
Tikiake: G2R-2-SND DC6(S).pdf
G2R-2-SN DC6(S)
G2R-2-SN DC6(S)
Tikiake: G2R-2-SN DC6(S).pdf
G2R-2-SN-AC120
G2R-2-SN-AC120
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
Tikiake: G2R-2-SN-AC120.pdf
G2R-2-SN DC48(S)
G2R-2-SN DC48(S)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Tikiake: G2R-2-SN DC48(S).pdf
G2R-2-SND DC24(S)
G2R-2-SND DC24(S)
Tikiake: G2R-2-SND DC24(S).pdf
G2R-2-SND-DC12
G2R-2-SND-DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Tikiake: G2R-2-SND-DC12.pdf
G2R-2-SN AC48(S) BY OMB
G2R-2-SN AC48(S) BY OMB
Whakaahuatanga: RELAY
Tikiake: G2R-2-SN AC48(S) BY OMB.pdf
G2R-2-SN DC12(S)
G2R-2-SN DC12(S)
Tikiake: G2R-2-SN DC12(S).pdf
G2R-2-SND DC48(S)
G2R-2-SND DC48(S)
Tikiake: G2R-2-SND DC48(S).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel