G2R-2-AC230
OmronOmron
G2R-2-AC230 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-2-AC230
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V
Ngā Rauemi: G2R-2-AC230.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-2-AC230
Tau Wae G2R-2-AC230 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6892 pcs Pepa Raraunga G2R-2-AC230.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 184 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 69 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-2 AC230 BY OMI
G2R-2-AC230-ND
G2R2AC230
G2R2AC230BYOMI
Z6059
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 230VAC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 230VAC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 27.5 kOhms
Kohikohi Miihini 0.9 VA Kohikohi Kei te Aukati 4.0mA