G2R-1A-AC12
OmronOmron
G2R-1A-AC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1A-AC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Ngā Rauemi: G2R-1A-AC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1A-AC12
Tau Wae G2R-1A-AC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16736 pcs Pepa Raraunga G2R-1A-AC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R1A12AC
G2R1AAC12
G2RN8462B
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 65 Ohms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA