G2R-1-SN-DC12
OmronOmron
G2R-1-SN-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-SN-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: G2R-1-SN-DC12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-SN-DC12
Tau Wae G2R-1-SN-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4902 pcs Pepa Raraunga G2R-1-SN-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 440VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2RS Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa G2R1SNDC12 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Socketable
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 278 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 43.2mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1-SN DC6(S)
G2R-1-SN DC6(S)
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
I roto i te taonga: 12208 pcs
Tikiake: G2R-1-SN DC6(S).pdf
RFQ
G2R-1-SND-DC12
G2R-1-SND-DC12
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
I roto i te taonga: 4992 pcs
Tikiake: G2R-1-SND-DC12.pdf
RFQ
G2R-1-SN-AC120
G2R-1-SN-AC120
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Tikiake: G2R-1-SN-AC120.pdf
G2R-1-SN DC48(S)
G2R-1-SN DC48(S)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Tikiake: G2R-1-SN DC48(S).pdf
G2R-1-SND-DC12(S)
G2R-1-SND-DC12(S)
Tikiake: G2R-1-SND-DC12(S).pdf
G2R-1-SN DC5(S)
G2R-1-SN DC5(S)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Tikiake: G2R-1-SN DC5(S).pdf
G2R-1-SND DC6(S)
G2R-1-SND DC6(S)
Tikiake: G2R-1-SND DC6(S).pdf
G2R-1-SN-AC240
G2R-1-SN-AC240
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Tikiake: G2R-1-SN-AC240.pdf
G2R-1-SN DC24(S)
G2R-1-SN DC24(S)
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Tikiake: G2R-1-SN DC24(S).pdf
G2R-1-SN-DC24
G2R-1-SN-DC24
Tikiake: G2R-1-SN-DC24.pdf
G2R-1-SND-DC24
G2R-1-SND-DC24
Tikiake: G2R-1-SND-DC24.pdf
G2R-1-SND DC48(S) BY OMB
G2R-1-SND DC48(S) BY OMB
Tikiake: G2R-1-SND DC48(S) BY OMB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel