D6F-W10A1
OmronOmron
D6F-W10A1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D6F-W10A1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SENSOR AIRFLOW MNT 12/24V
Ngā Rauemi: D6F-W10A1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D6F-W10A1
Tau Wae D6F-W10A1 Kaihanga Omron
He Rahinga Kei te wātea 1338 pcs Pepa Raraunga D6F-W10A1.pdf
Momotuhi - Whakauru 10.8 V ~ 26.4 V Whakawhiti Mahinga / Whakatau -
Raupapa D6F Waahi Whakaaro 0 ~ 10 m/s
Tauranga Tauranga 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) Ētahi Ingoa D6FW10A1
Z3057
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana PPS Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Pato Pūrere Whakawhiti Air
Whakaahuatanga Taipitopito Air Flow Sensor 0 ~ 10 m/s 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) PPS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D6F90 F1 LFS
D6F90 F1 LFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 32V
I roto i te taonga: 61871 pcs
Tikiake: D6F90 F1 LFS.pdf
RFQ
D6FB
D6FB
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE XLR 6POS SOLDER
I roto i te taonga: 4965 pcs
Tikiake: D6FB.pdf
RFQ
D6F-W01A1
D6F-W01A1
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: AIRFLOW SENSOR 0-1 M/SEC 12/24V
Tikiake: D6F-W01A1.pdf
D6F00 F1 LFS
D6F00 F1 LFS
Kaihanga: C&K
Tikiake: D6F00 F1 LFS.pdf
D6F-PH5050AD3
D6F-PH5050AD3
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SENSOR AIRFLOW +/- 500PA PCB TER
Tikiake: D6F-PH5050AD3.pdf
D6F-W04A1
D6F-W04A1
Whakaahuatanga: AIRFLOW SENSOR 0-4 M/SEC 12/24V
Tikiake: D6F-W04A1.pdf
D6F00 F2 LFS
D6F00 F2 LFS
Tikiake: D6F00 F2 LFS.pdf
D6F-V03A1
D6F-V03A1
Whakaahuatanga: AIRFLOW SENSOR 0-3 M/SEC 3.3V
Tikiake: D6F-V03A1.pdf
D6F90 LFS
D6F90 LFS
Tikiake: D6F90 LFS.pdf
D6F-W CABLE
D6F-W CABLE
Whakaahuatanga: CABLE FOR D6F FLOW SENSOR 8"
Tikiake: D6F-W CABLE.pdf
D6F90 F2 LFS
D6F90 F2 LFS
Tikiake: D6F90 F2 LFS.pdf
D6F-V01A1
D6F-V01A1
Whakaahuatanga: FLOW SENSOR MEMS
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel