D3V-63M-2C4
OmronOmron
D3V-63M-2C4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V-63M-2C4
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V
Ngā Rauemi: D3V-63M-2C4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V-63M-2C4
Tau Wae D3V-63M-2C4 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5339 pcs Pepa Raraunga D3V-63M-2C4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa D3V Whakaputa Mana -
Pretravel 0.354" (9.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.125" (3.2mm) Ētahi Ingoa D3V63M2C4
D3V63M2C4BYOMI
Z4978
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tūnga Mahi 0.600" (15.2mm)
Te Kaha Mahi 35gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 500,000 Cycles
Mahinga rereke 0.110" (2.8mm) Whakatauranga onamata 6A (AC/DC)