D3V-161-2C25
OmronOmron
D3V-161-2C25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V-161-2C25
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Ngā Rauemi: D3V-161-2C25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V-161-2C25
Tau Wae D3V-161-2C25 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4119 pcs Pepa Raraunga D3V-161-2C25.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa D3V Whakaputa Mana 50gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.031" (0.79mm) Ētahi Ingoa D3V1612C25
D3V1612C25BYOMI
Z4787
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tūnga Mahi 0.600" (15.2mm)
Te Kaha Mahi 200gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Mahinga rereke 0.025" (0.6mm) Whakatauranga onamata 16A (AC), 10A (DC)