D3V-16-3C5
OmronOmron
D3V-16-3C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V-16-3C5
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Ngā Rauemi: D3V-16-3C5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V-16-3C5
Tau Wae D3V-16-3C5 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64774 pcs Pepa Raraunga D3V-16-3C5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa D3V Whakaputa Mana 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Ētahi Ingoa D3V163C5
D3V163C5BYOMI
Z4861
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm)
Te Kaha Mahi 200gf Momo Tae Chassis Mount
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.016" (0.4mm)
Whakatauranga onamata 16A (AC), 10A (DC) Takahanga SPST-NO