D3V-16-2C25
OmronOmron
D3V-16-2C25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V-16-2C25
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Ngā Rauemi: D3V-16-2C25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V-16-2C25
Tau Wae D3V-16-2C25 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49580 pcs Pepa Raraunga D3V-16-2C25.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa D3V Whakaputa Mana 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Ētahi Ingoa D3V162C25
D3V162C25BYOMI
Z4827
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm)
Te Kaha Mahi 200gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.016" (0.4mm)
Whakatauranga onamata 16A (AC), 10A (DC) Takahanga SPST-NC