D3V-016-1C3
OmronOmron
D3V-016-1C3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V-016-1C3
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: D3V-016-1C3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V-016-1C3
Tau Wae D3V-016-1C3 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47261 pcs Pepa Raraunga D3V-016-1C3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa D3V Whakaputa Mana -
Pretravel 0.157" (4.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Ētahi Ingoa D3V0161C3
D3V0161C3BYOMI
Z4751
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.815" (20.7mm)
Te Kaha Mahi 30gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 500,000 Cycles Mahinga rereke 0.060" (1.5mm)
Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC) Takahanga SPDT