D3M-01K2-3
OmronOmron
D3M-01K2-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3M-01K2-3
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA
Ngā Rauemi: D3M-01K2-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3M-01K2-3
Tau Wae D3M-01K2-3 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58774 pcs Pepa Raraunga D3M-01K2-3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Kāhua Whakamutunga Connector
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa D3M
Whakaputa Mana 6.118gf Pretravel -
Packaging Bulk Overtravel 0.047" (1.2mm)
Ētahi Ingoa D3M-01K23
D3M01K23
SW882
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.618" (15.7mm) Te Kaha Mahi 51gf
Momo Tae Chassis Mount Te Mahi Momo 500,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 200,000 Cycles Mahinga rereke 0.031" (0.8mm)
Whakatauranga onamata 100mA (DC) Takahanga SPST-NO