D2HWC203MRS100
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D2HWC203MRS100
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 125V
Ngā Rauemi: D2HWC203MRS100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D2HWC203MRS100
Tau Wae D2HWC203MRS100 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5073 pcs Pepa Raraunga D2HWC203MRS100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa D2HW Whakaputa Mana 10gf
Pretravel - Packaging Bulk
Overtravel 0.055" (1.4mm) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.250" (6.4mm) Te Kaha Mahi 76gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Mahinga rereke 0.010" (0.25mm) Whakatauranga onamata 100mA (AC), 2A (DC)