D2FD-01L30-1H
OmronOmron
D2FD-01L30-1H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D2FD-01L30-1H
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: D2FD-01L30-1H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D2FD-01L30-1H
Tau Wae D2FD-01L30-1H Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39284 pcs Pepa Raraunga D2FD-01L30-1H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa D2FD Whakaputa Mana 5.099gf
Pretravel - Packaging Bulk
Overtravel 0.020" (0.5mm) Ētahi Ingoa D2FD-01L30-1H BY OMI
D2FD01L301H
D2FD01L301HBYOMI
SW1368
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tūnga Mahi 0.445" (11.3mm)
Te Kaha Mahi 66gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Dust Protected
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.020" (0.5mm)
Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC) Takahanga SPDT