D2F01L30A1
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D2F01L30A1
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
Ngā Rauemi: D2F01L30A1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D2F01L30A1
Tau Wae D2F01L30A1 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88500 pcs Pepa Raraunga D2F01L30A1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa D2F
Whakaputa Mana 4.079gf Pretravel -
Packaging Bulk Overtravel 0.020" (0.5mm)
Ētahi Ingoa D2F-01L30-A1 Tae Mahi -25°C ~ 65°C
Tūnga Mahi 0.374" (9.5mm) Te Kaha Mahi 55gf
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Mahinga rereke 0.020" (0.5mm) Whakatauranga onamata 100mA (DC)
Takahanga SPDT Momo Kaihoko Lever, Simulated Roller
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D2F01L30A
D2F01L30A
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
I roto i te taonga: 38435 pcs
Tikiake: D2F01L30A.pdf
RFQ
D2F01L30
D2F01L30
Kaihanga: Omron