B3U-3000P-B
OmronOmron
B3U-3000P-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B3U-3000P-B
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: B3U-3000P-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B3U-3000P-B
Tau Wae B3U-3000P-B Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123604 pcs Pepa Raraunga B3U-3000P-B.pdf
Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab Whakawhiti Mahere 0.20mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa B3U
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 3.00mm x 2.50mm
Ētahi Ingoa B3U-3000P-B-ND
B3U-3000PB
B3U3000PB
SW1256TR
Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 162gf Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Dust Proof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Rectangular Button Te Whakatairanga Mahi Side Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B3U-3000P
B3U-3000P
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V