B3F-6005-A
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B3F-6005-A
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B3F-6005-A
Tau Wae B3F-6005-A Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5698 pcs Pepa Raraunga
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa B3F
Packaging Bulk Whakaahuatanga 6.00mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa B3F-6005-A BY OMZ
B3F-6005-ABYOMZ
B3F-6005-ABYOMZ-ND
B3F6005ABYOMZ
Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 260gf Momo Tae Through Hole
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 24VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 4.30mm