A9TS210013
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A9TS210013
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 28V
Ngā Rauemi: A9TS210013.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A9TS210013
Tau Wae A9TS210013 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 100MA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8645 pcs Pepa Raraunga A9TS210013.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa A9TS Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa A9TS21-0013
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection
Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi - Te roa o te Kaihoko 3.80mm