A6DR-6100
OmronOmron
A6DR-6100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A6DR-6100
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH PIANO DIP SPST 30MA 30V
Ngā Rauemi: A6DR-6100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A6DR-6100
Tau Wae A6DR-6100 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH PIANO DIP SPST 30MA 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29223 pcs Pepa Raraunga A6DR-6100.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 30VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa A6DR
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Ētahi Ingoa A6DR-6100 BY OMZ
A6DR-6100-ND
A6DR6100
A6DR6100BYOMZ
SW946
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Te roa 0.679" (17.25mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.292" (7.41mm) Ngā āhuatanga IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Te Oranga Rawa 2,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 6 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 30mA 30VDC
Whakatauranga onamata 30mA Whakaaetanga Mea -