ZX2-LD50V
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
ZX2-LD50V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZX2-LD50V
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua ZX2-HEAD 50MM REG REFL SPOT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 93 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZX2-LD50V
Tau Wae ZX2-LD50V Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga ZX2-HEAD 50MM REG REFL SPOT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 93 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua - Raupapa -
Mahinga Whakaaro Reflective, Diffuse Te Whakaaro Tae 1.969" (50mm)
Wā Whakautu - Whirihoranga Whakaputa Analog
Ētahi Ingoa Z10307
ZX2-LD50V-ND
ZX2LD50V
Tae Mahi 0°C ~ 50°C