ZFX-SC150W
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZFX-SC150W
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: ZFX-SC150W.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 35 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZFX-SC150W
Tau Wae ZFX-SC150W Kaihanga Omron Automation & Safety
He Rahinga Kei te wātea 35 pcs Pepa Raraunga ZFX-SC150W.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Tuhinga o mua 15VDC, 48VDC
Āpure Ata (Min) 89.0mm x 89.0mm Āpure Atahanga (Max) 148.0mm x 148.0mm
Momo Imaging Camera Kāhua Whakamutunga Cable with Connector
Raupapa ZFX Momo Pato CCD
Tauira Tauira - Te whakatau -
Ētahi Ingoa ZFXSC150W Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks Maama Maama Integrated (White)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tautuhinga Tautuhi 115.0mm ~ 227.0mm