TL-W1R5MB1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
TL-W1R5MB1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL-W1R5MB1
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SENSOR PROXIMTY PNP 1.5MM 10-30V
Ngā Rauemi: TL-W1R5MB1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL-W1R5MB1
Tau Wae TL-W1R5MB1 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SENSOR PROXIMTY PNP 1.5MM 10-30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1715 pcs Pepa Raraunga TL-W1R5MB1.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.059" (1.5mm)
Nga Urupare Whakautu 1kHz Paa / Case Module
Momo putanga PNP-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa TLW1R5MB1
Z1082
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Diecast Aluminum Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Module