TL-N20MD2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL-N20MD2
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX NC 12-24VDC 20MM
Ngā Rauemi: TL-N20MD2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 614 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL-N20MD2
Tau Wae TL-N20MD2 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SENSOR PROX NC 12-24VDC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 614 pcs Pepa Raraunga TL-N20MD2.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.787" (20mm)
Nga Urupare Whakautu 300Hz Paa / Case Module
Momo putanga NPN-NC, 2-Wire Ētahi Ingoa TLN20MD2
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Plastic Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Module