TL-N10ME2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL-N10ME2
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX NC 12-24VDC 10MM
Ngā Rauemi: TL-N10ME2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 935 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 935 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL-N10ME2
Tau Wae TL-N10ME2 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga SENSOR PROX NC 12-24VDC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 935 pcs Pepa Raraunga TL-N10ME2.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.394" (10mm)
Nga Urupare Whakautu 500Hz Paa / Case Module
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa TLN10ME2
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Plastic Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Module