S8VT-F96024E
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8VT-F96024E
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 960W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8VT-F96024E
Tau Wae S8VT-F96024E Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 960W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4302 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 340 ~ 576 VAC (3PH), 480 ~ 810 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.12" L x 7.68" W x 7.13" H (130.0mm x 195.0mm x 181.0mm)
Raupapa S8VT Mana (Watts) 960W
Ētahi Ingoa S8VT/F96024E
S8VTF96024E
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 40A 340 ~ 576 VAC (3PH), 480 ~ 810 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 40A