S8VM-60005C
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8VM-60005C
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 600W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8VM-60005C
Tau Wae S8VM-60005C Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5047 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.56" L x 3.15" W x 3.23" H (192.0mm x 80.0mm x 82.0mm)
Raupapa S8VM Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa S8VM-60005C-ND
S8VM/60005C
S8VM60005C
Z10066
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 120A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 120A Whakaaetanga CE, cULus, cURus, VDE