S8PS-05005CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8PS-05005CD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8PS-05005CD
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: S8PS-05005CD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8PS-05005CD
Tau Wae S8PS-05005CD Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5342 pcs Pepa Raraunga S8PS-05005CD.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.00" L x 1.57" W x 3.35" H (127.0mm x 40.0mm x 85.0mm)
Raupapa S8PS Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa S8PS05005CD
Z1173
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A