S8AS-24006R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8AS-24006R
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 4X24V 240W
Ngā Rauemi: S8AS-24006R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 81 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8AS-24006R
Tau Wae S8AS-24006R Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 4X24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81 pcs Pepa Raraunga S8AS-24006R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 24V Putanga - Whakaputa 3 24V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.30" L x 5.19" W x 4.53" H (160.0mm x 131.8mm x 115.0mm)
Raupapa S8AS Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa S8AS/24006R
S8AS24006R
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 6 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 6 Output 24V 24V 24V 24V 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A, 3.8A Whakaaetanga CE, cULus, cURus, VDE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P32-12-FST
P32-12-FST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT