MY4F-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MY4F-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Ngā Rauemi: MY4F-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MY4F-DC12
Tau Wae MY4F-DC12 Kaihanga Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12031 pcs Pepa Raraunga MY4F-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max
Raupapa MY Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MY4F-DC12-ND
MY4FDC12
Z10476
Tae Mahi -55°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MY4F AC220/240
MY4F AC220/240
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 240V
I roto i te taonga: 15725 pcs
Tikiake: MY4F AC220/240.pdf
RFQ
MY4H-US AC12
MY4H-US AC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V